Askere yeni gidecek kişiler internette asker bot tabanlığı önerisi yazarak arama yapmaktadırlar. Bu içeriğimizde ise askerde sizin işinizi kolaylaştıracak kaliteli bot tabanlığı üreten markaları paylaşacağız.

Askerde Tabanlık Şart Mı?

Askerde tabanlık almanız şart değildir ancak almanızda fayda vardır neden mi? Çünkü askeriyenin size vermiş olduğu botun tabanı çok serttir. Bu nedenle tabanlık almanız ayaklarınızın zarar görmesini engelleyecektir.

Askerde Tabanlık Satılıyor Mu?

Evet satılıyor, katıldığınız acemi birliğinde askeri malzeme satıcısından tabanlık satın alabilirsiniz. Askeri malzeme satıcısı her acemi birliğinde bulunmaktadır. Askeri malzeme satıcısında genelde kaliteli bot tabanlığı bulunmamaktadır bu nedenle askere gitmeden önce tabanlık almanızı tavsiye ediyoruz.

asker bot tabanlığı önerisi

Tabanlığın Faydaları

Fiziksel aktive sırasında ayaklara uygulanan baskıyı azaltır,
Ayakta dururken dengeyi sağlamaya yardımcı olur,
Ayak tabanının sertleşmesini önler,
Ayakları rahatlatıcı ve dinlendirici özelliğe sahiptir,
Yürüyüş ve koşu sırasında yere sağlam basmayı kolaylaştırır,

Askerde Tabanlık Kullanılmazsa Ne Olur?

Tabanlık almadan asker botunu uzun süre kullanmanız maalesef mümkün değildir.

Hayatınızda hiç sert tabanlı ayakkabı veya bot giymemiş olabilirsiniz ancak asker botu fazlasıyla serttir. Tabanlık kullanmadan asker botunu uzun süre giyerseniz ayak tabanınız sertleşerek ağrımaya başlar. Uzun süre ayak tabanı sertliği ve ağrısını çekersiniz ve bu durumda askerde hiç istenmeyecek durumlardan birisidir.

Asker Bot Tabanlığı Önerisi

Sizlere en iyi bot tabanlığı markalarını sıralamaya karar verdik. Sizde aşağıdaki tabanlık markalarını tercih ederek askerde ayaklarınızı rahat ettirebilirsiniz.

1. Scholl

Askere gidecek kişilerin ilk listesinde Scholl marka tabanlık olmalıdır. Ayak tabanı sertleşmesini önleyerek ayak sağlığınızı korumaya yardımcı olur.

2. Pegai

İnternet üzerinden araştırma yaparak pegai marka tabanlığı tercih edebilirsiniz, fiyatı uygun ve kullananlar gayet memnun.

Askerlik İçin Tabanlık Markası Önemli Mi?

Yukarıda sadece 2 adet tabanlık markasını yazdık çünkü en çok memnun kalınan tabanlık markaları bunlardır. Yukarıda yazmış olduğumuz markalar harici tabanlık tabi ki tercih edebilirsiniz elbette fayda sağlayacaktır. Listemizin gözdesi Scholl marka tabanlıktır yani 6 ay boyunca sizi idare edecek kaliteli malzemeden üretilmiştir.