Sitemizde yazılan bütün içeriklerin tamamı bize ait olmaktadır. Eğer herhangi bir içeriğimizin kopya olmasından dolayı şikayetiniz var ise mutlaka admin@askerlikbilgi.com mail adresimize içeriğin linkini göndermeniz gerekir. Ekibimiz tarafından inceleme yapılarak en kısa süre içerisinde içerik sitemizden kaldırılacaktır. Tarafımıza bildirilmeyen durumlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Sitemizin hiç bir siyasi parti, dernek, kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sitemiz tek bayrak (al yıldızlı şanlı türk bayrağımız), tek vatan, tek millet ülküsüne inanmaktadır. Yönetimimiz Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne ve Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’e gönülden bağlıdır.

Yorum Onaylama Kriterleri

Sitemize yapılan yorumlar moderatörlerimiz tarafından inceleme yapılarak onaylanmaktadır. Küfür,hakaret ve konuyla alakasız yorumlar yayınlanmayacaktır. Yazılan yorumlar yanlış bilgilendirme niteliğinde olabilir bu durumda sitemize yazılan yorumlardan yorumu yazan kişi sorumludur. Sitemiz üzerinde yanlış bilgi ve paylaşımlara asla yer vermemeye çalışıyoruz, eğer yanlış bilgilendirmeye sahip içerik olduğunu düşünüyorsanız bizimle mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Kanalları